OFERTA - Apartament Tyrolski : noclegi Karkonosze, Noclegi Sudety, Noclegi Karpacz

tel.663 240 634
APARTAMENT TYROSLKI
Przejdź do treści
Apartament Tyrolski, położony  w malowniczym zakątku Karkonoszy, zaprasza swoich gości na wspaniałe i niezapomniane pobyty. Nowoczesne, komfortowo wyposażone pomieszczenia o wysokim standardzie zapewniają gościom wypoczynek na wysokim poziomie. Nasz apartament przeznaczony jest dla 2 - 3 osób, a jego powierzchnia wynosi 27 m2 . Posiada pokój połączony z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, który umożliwia przygotowanie posiłku we własnym zakresie. W pokoju znajduje się rozkładana sofa, łóżko jednoosobowe, szafa, stolik, krzesła oraz telewizor LCD z dostępem do programów telewizji satelitarnej. Łazienka z kabiną prysznicową, WC, pralką. Teren wokół obiektu jest ogrodzony, z wydzielonym miejscem parkingowym. Ponadto do dyspozycji naszych gości oddajemy miejsce na ognisko lub grilla. W pobliżu apartamentu znajduje się jeden z dyskontów znanej sieci sklepów, co znacznie ułatwia zaopatrzenie się w potrzebne produkty.
Doskonała lokalizacja, sprawia, że Apartament Tyrolski staje się doskonałą bazą wypadową na piesze wędrówki lub rowerowe wyprawy. Bliskość szlaków turystycznych oraz różnego rodzaju zabytków architektonicznych i przyrodniczych daje możliwość aktywnego spędzania czasu nie tylko osobom dorosłym ale również dzieciom. Apartament Tyrolski posiada wszystko, czego potrzeba do komfortowego pobytu. Spędzaj czas tak jak chcesz, odpocznij według własnych zasad i rytmu.


Oferujemy do wynajęcia w Mysłakowicach atrakcyjnie położony apartament.
Wposażenie apartemanetu:
  • Powierzchnia 27 mkw
  • Ilość miejsc noclegowych 2-3 osoby ( rozkladana sofa+ łóżko).
  • Aneks kuchenny z płytą indukcyjną, kompletem garnków i naczyń, lodówką
  • TV LCD, dekoder SAT
  • Pralka automatyczna
  • Kabina przysznicowa, WC
  • Parking niestrzeżony, zamykany na terenie posesji
  • Miejsce na grill
  • Doba noclegowa od 15.00 do 11.00 następnego dnia.
  • Cena załeży od długości pobytu oraz sezonu turystycznego. Więcej informacji przez:
Tel. 663-240-634
email:rezerwacja@tyrolski.pl
58-533 Mysłakowice ul.Skolna 26APARTAMENT TYROSLKI
Strona polecana przez nocpol.pl
KONTAKT
www.tyrolski.pl
rezerwacja@tyrolski.pl
tel. 663-240-634
58-533 Mysłakowice
ul.Szkolna 26
OFERUJEMY:
Noclegi koło Karpacza, Noclegi Karkonosze, Noclegi Sudety, Apartamenty w Karpaczu, Apartament Sudety, Apartament Karkonosze. Można nas znałeżć w Google również na frazy:  Tanie noclegi w Karpaczu, Tanie noclegi Karkonosze, Tanie noclegi Sudety. Apartament do wynajęcia Karpacz, Apartament do wynajęcia Karkonosze, Apartament w górach. Apartament Tyrolski w Karkonoszach to naszym zdaniem doskonałe miejsce na nocłeg o każdej porze roku. Zapraszamy!
Wróć do spisu treści